Úterý 4/9/2012

Kralupy proti neonacismu

NECHCEME NEONACISTY V KRALUPECH!

Tohle je naše město!

Dne 28.září 2012 chtějí čeští neonacisté projít městem Kralupy nad Vltavou pod záminkou Svatováclavských slavností.

Neonacisté dnes již většinou nechodí v kanadách a zelených bombrech, neomlouvají holocaust ani nezvedají na veřejnosti pravice, ale hrají si na obhájce slušných proti "nepřizpůsobivým" nebo rádi mluví o svobodě. ...V jejich případě jde však o totální cynizmus a vypočítavost - kam vede jejich "revolta" a "odpor" moc dobře víme. Ano, nežijeme v době, která je ideální, i my se bouříme proti mnoha nešvarům, ale jisté je jedno: NÁCKOVÉ NEJSOU ŘEŠENÍ!

   Víme, že nacisté za Hitlera zavedli totální kontrolu nad lidmi, víme, že jejich idea o čisté společnosti znamenala ve skutečnosti milióny mrtvých. Pamatujeme si jak odpůrci nacismu šli jako první do koncentračních táborů a víme, že rasisté a nacisté mají jen v České republice na svědomí přes dvacet vražd a desítky napadených lidí jen proto, že oběti nacionalistického řádění neodpovídaly jejich vizi "svobody". Nacisté moc dobře ví, že pokud ovládnou ulice, ovládnou veřejné mínění.

NECHÁME JE PROJÍT NAŠÍM MĚSTEM? NECHÁME SI ZHNĚDNOUT KRALUPY NEBO JIM DÁME RŮZNÝMI FORMAMI NAJEVO, ŽE ZDE NEJSOU VÍTÁNI?

Předem děkujeme za váš aktivní přístup.

VÍCE INFO JIŽ BRZY …….na ulicích, sociálních sítích apod.

Kralupy proti neonacismu - web

Kralupy proti neonacismu - Facebook

E-mail: info@kralupyprotineonacismu.cz