Pondělí 13/12/2010

Kampaň We Will Rock You v novém kabátě

Kampaň We Will Rock You (WWRY) vznikla před několika lety jako odpověď na nový trend v neonacistické scéně - snahu získat finanční prostředky z prodeje a výroby vlastního oblečení. Trend posledních let, kdy sami neonacisté zakládají oděvní značky a firmy, které obsahují veřejně neznámé konspiračních kódy a symboly a tváří se jako apolitické, vzrůstá. Náckové v kanadách a bomberech jsou vzácností. Neonacistická scéna prodělala v posledních letech nejen organizační, ale i optickou změnu.

O změně nazi image informoval server antifa.cz v článku Velká nazi vykrádačka a jelikož čas běží, bylo nutné aktualizovat informace na blogu We Will Rock you (WWRY) . Tam teď najdete aktuální informace o neonacistických značkách, obchodech, inspirující videa, mnoho materiálů a hlavně tipy, jak začít s aktivitami.

V neonacistické scéně se dnes a denně točí velké peníze. Dnes již můžeme hovořit o rozjetém neonacistickém byznysu. Tučné sumy, ze kterých jsou financovány nejen veřejné aktivity neonacistického hnutí, ale také právníci pro rasistické násilníky a vrahy, provoz webových stránek, tisk transparentů, propagační materiály nebo nákupy zbraní odněkud přitékají. Velkou měrou se na tom podílejí obchody s hudbou a oblečením, které jsou mezi neonacisty oblíbené nebo je dokonce sami vyrábí. Pokud se chcete v této problematice vyznat, kampaň We Will Rock You je tu právě pro Vás.

Queen We Will Rock You