Pondělí 27/4/2009

Do Zlína zavítají Skarface

Druhá květnová neděle bude na Zlínsku pěkně roztančená. 10. května se totiž v malenovickém Tetourovi představí kapela, která stojí v popředí světové ska scény. 161 crew vám přináší pařížské Skarface, kteří mají na kontě přes 2000 koncertů, 12 alb a rozsáhlé turné po celém světe. Spolu s nimi vystoupí formace Bessar Unggas z Uherského Hradiště a Dj Boston.

 

Skarface koncertují již 18 let a to bez jediné přestávky. Brázdí světová pódia a významně se podílí na tváři mezinárodní scény hudebního stylu s názvem ska. V jejich hudbě najdete prvky nejen ska, ale i punku, rocku a dalších stylů. Skarface mají za sebou přes 2000 koncertů a na kontě rozsáhlé turné v USA, Kanadě, Japonsku, Itálii, Španělsku a po mnoha dalších zemích. Kromě toho, jejich 12 alb inspirovalo mnoho současných následovníků.
Od počátku své kariéry se rozhodli pro nezávislost a svobodu. Nikdy se zvlášť nezajímali o nahrávací společnost nebo promotéry – vždy upřednostňovali undergroundovou scénu a vyhýbali se masmédiím. Hodnoty humanity, sdílení, respektu, a antirasismu jsou tím, o co jim v jejich písničkách jde.
Skarface znamenají také výborné a zábavné představení. Frontman kapely s přezdívkou „ManFred Rudy“ umí zabavit publikum parádním způsobem.

Spolu se Skarface vystoupí v malenovickém podhrají také Bessar Unggas. Bessar Unggas je ska-punkovou kapelou, jejíž členové pochází z Uherského Hradiště a Veselí nad Moravou. Vznikli v roce 2003 a jejich veselé a svižné vystoupení vás nenechá sedět u baru.

Akce začíná v 19:30 Skapárty s DJ Bostonem přivede všechny návštěvníky do té správné nálady.

U Tetoura
info na www.utetoura.com

Třídílný Videodokument o legendě jménem Skarface na youtube.

 

Skarface - Jamaica Ska live

 

Turné Skarface se 161 crew a Rebel fest crew