Sobota 2/10/2010

9.10. Koncert 161 crew Praha

Wojczech (Německo), Brutal Knights (USA), Weekend Nachos (USA) Klub 007 Strahov - http://klub007strahov.cz/

BRUTAL KNIGHTS (can)

myspace.com/brutalknights

Ajajaj, Brutal Knights jsou zpátky. Kapela z nesvaté líhně torontského hard coru, jež vydává na Deranged Records podniká další trestnou výpravu na Evropu a Praha opět nebude chybět. Čistá esence skvělého hc/punku, smrtícího sarkasmu a zdravé psychopatie, která je koncentrována do parádních desek a ještě lepších koncertů, jež jsou vyhlášené svou divokostí. Ostatně, co všechno umí, předvedli Brutal Knights minulý rok na May Day Festivalu, kde spolu s asi čtyřmi stovkami divokých tanečníků doslaova obrátili cirkusové šapitó vzhůru nohama. Resumé bylo třikrát zbourané bubny, rozsekané mikrofony, polonahá zmítající se těla a jeden z nejlepších koncertů za poslední roky. Něco podobného lze očekávat i na Sedmičce, tak to neproserte.

WEEKEND NACHOS (usa)

myspace.com/weekendnachos

Oproti Brutal Knights, si Weekend Nachos odbudou v Praze svoji premiéru, ale i u nich se máme na co těšit. Extrémně nasraný hc/punk s velkou inspirací ve starých power violence kapelách, ale Weekend Nachos, to celé posunuli ještě o kus dál. Výsledkem je hrubá klepanice, která nepostrádá zdravý hc/punk feeling a energii atomové elektrárny. Kromě Infest a Lack of Interest se Weekend Nachos sami hlásí k odkazu např. Eyehategod, Youth of Today, Madball, Gauze nebo Napalm Death. Z toho nemůže vylézt nic menšího, než totální masakr.

WOJCZECH (de)

myspace.com/wojczech13 

Legendární německé grindcore komando, které jede evropské turné z Weekend Nachos. Wojczech jsou již mnoho let na samotné špičce poctivého grind core a z každou deskou jsou stále lepší.