Úterý 29/10/2013

8. 11. 2013 | 23 ♥ 161 — Komatsu, Fatal Noise, Spiritual, Cirkus Alien | Benefiční party | Cover Place, Praha

KOMATSU / SPIRITUAL / CIRKUS ALIEN / FATAL NOISE

23 se opět potkává s 161 na jednom místě. Po skvělé party, která v Coveru proběhla v květnu tohoto roku se opět vrací matadoři české freetechno scény - DJs z Komatsu, Fatal Noise a Cirkus Alien. Sejdou se v bývalém atomovém krytu v pražských Vysočanech, aby podpořili Antifašistickou akci.

My jsme jim za to vděční a pevně věříme, že mejdan bude i tentokrát trvat s unikátní atmosférou až do brzkých ranních hodin. Ale tahle party nebude jenom o zábavě, bude i o antifašismu a aktivní sebeorganizaci. Tak jako květnová party otvírala sezónu freeparties, tak ji tato listopadová uzavírá. Léto se bohužel nekonalo jenom ve znamení freeparties, ale i pogromistických pochodů „slušných lidí“ proti „nepřizpůsobivým“. Za provolávání „Cikáni do plynu“ pochodovali davy lidí a připomínali tak minulé století a pochody na židovské čtvrtě.

Zkušenost technařů a jejich neochota vřadit se do škatulek spořádaného poslušného občana, si vysloužila šikanu z řad policejních složek, nenávistné výroky z úst politiků, ale i hysterické příměry k parazitům. Tato zkušenost tak připomíná to, čemu musí čelit Romové ve svých každodenních životech.

Doufáme proto, že party bude nejenom zábavou, ale i setkáním svobodomyslných lidí, kteří jsou připraveni být fašistům odhodlanými nepřáteli.

Na místě najdete distro Antifašistické akce a Good Night White Pride, kde můžete získat informace o tom, jak se zapojit do antifašistických aktivit. Těšíme se na vás 8. 11. 2013 v pražských Vysočanech v klubu Cover Place.

Benefiční akce pro AFA

KOMATSU / SPIRITUAL / CIRKUS ALIEN / FATAL NOISE

První stage:
Bebe, Nana (Fatal Noise)
Yanizz, Bazooka Joe (Cirkus Alien)
Ghandi (Spiritual Soundsystem)
Marek (Technical Support / Fatal Noise)
Crome (Waste technologies 23)

Druhá stage:
Komatsu Soundsystem & guests

Projekce
TOY BOX; PureA
noM; Phase/Cirkus Alien

Distro 161

Vstup: 120 Kč (vybrané peníze půjdou přímo na podporu aktivit antifašistické akce v ČR)

Facebook event