Středa 19/9/2012

27.10. Anarchistický knižní veletrh l 10:00 - 19:00 l Queen Mary's, University of London na Mile End Road l Londýn

Londýnská anarchistický knižní veletrh je tradičním místem setkání anarchistů a anarchistek jak z Velké Británie, tak z celého světa. Jeho tradice sahá až do roku 1983, kdy se konal v autonomním centru ve Wappingu, a letošní ročník je již jedenatřicátý. Bude se zde prezentovat velké množství nakladatelských kolektivů a anarchistických organizací.

Chcete-li se na veletrhu prezentovat vlastní stánkem, pošlete pořadatelům na e-mailový kontakt mail[a]anarchistbookfair.org.uk vyplněný formulář, který naleznete ZDE

Program seminářů, přednášek a diskusí, který je s knižním veletrhem spojen, ještě není upřesněn, stejně tak jako seznam filmů, které budou promítány. V období nedlouho před konáním veletrhu bude ale uveřejněn i s popiskami jednotlivých akcí na webové stránce www.anarchistbookfair.org.uk. Na webu se objeví také přehled dalších akcí, které se daný víkend budou konat v Londýně a které bude možnost navštívit.

Na akci bude zajištěno postarání o děti, aby se rodiče mohli plně věnovat programu. Přístup do všech konferenčních místností je bezbariérový. Pořadatelé žádají, aby návštěvníci nevodili na akci své psy (s výjimkou vodicích).

Start: v sobotu 27. října 2012, od 10.00 do 19.00 Queen Mary's, University of London na Mile End Road (popis, jak se dostat na místo konání, naleznete na webu veletrhu)